28 Kasım 2015

Dinozorlar Buluşması - 10


İstanbul, Türkiye (AjansTeker) - Yaz tatilinde görüşemeyen Dinozorlar, 27 Kasım Cuma günü Kabataş Beltur’da bir araya gelip hasret giderdiler. Gündem ağırlıklı olarak bisiklet olsa da Erdem Gül ve Can Dündar’ın tutuklanmaları herkesi üzmüş ve kaygılandırmıştı. 26” Surly’in gidonu ne kadar olmalı, 3 kere kopan jant telinin sorunu, Decathlon katlanır bisiklet, Fransızlara benzeyenler, Şile Diyabetikler Köyü organizasyon aksaklıkları, Marmaris Turban, bıyık modası, e-bisiklet, Sosyal Şizofreni kitabı ve Gürsel Akay’ın “bisiklet kedi gibidir, yağmuru sevmez” sözü gibi pek çok konu enine boyuna tartışıldı.

(Soldan sağa) Hasan Ayrım (62), Ömer Akkaya (58), Bülent Yamaner (66), Gültekin Becermiş (53), Mustafa Dorsay (64), İhsan Akyürek (58), Fikret Kaplanoğlu (84), Levent Çalış (62), Serhan Kumbasar (65), Hakkı Terzibaşıoğlu (84) 

Dinozorlar: 60 yaşını dolduranlar “YavruDinozor” statüsüyle abilerinin (abla henüz olmadığından) aralarına katılıp olgunlaşmak için 5 yıl bekledikten sonra 65’inde “Dinozor” olurlar. 10 yıl daha olgunlaşıp 75’inde “BabaDinozor”, 85’inde ise “BüyükbabaDinozor” olarak devam eder ve 95’lerinden itibaren “EnbüyükbabaDinozor” olarak yaşamlarını sürdürürler.

İlginizi çekebilir Gaziler Buluşması